Azgan Haklaj promovon librin e tij në Mal të Zi

Aktualitet

Njoftimi eshte bere i ditur nga vete autori i librit Azgan Haklaj, i cili promovoi librin e tij “Jam Dardan i Malësisë së Gjakovës”

Postimi i plote:

Tuz, Mal i Zi me dt 27 nëntor!
Respekt e mirënjohje për malësorët e Malësisë Madhe për impresionet e jashtëzakonshme që më blatuan.
Mund të jetë një imazh i 6 persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të brendshme
Mund të jetë një imazh i 2 persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të brendshme
Përshkrimi i fotografisë nuk është i disponueshëm.
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?