Rama kërkon falje: Unë shpërndava një lajm të rremë, gabova!

Aktualitet
Mirëpo, gjithçka doli një gënjeshtër, pasi ky projekt në Kroaci ishte anuluar.

Së fundmi, Rama ka kërkuar ndjesë. Sërish, përmes një postimi në Twitter, kryeministri Rama ka kërkuar falje dhe pranon se postimi i tij i gabuar nuk do të kishte ndodhur nëse do të kishte bërë një kontroll të thjeshtë në media.

Ai shkruan:

Postimi i djeshëm mbi “Manhatanin e Zagrebit”nuk reflekton të vërtetën e ecurisë së mëtejshme të projektit dhe kërkoj ndjesë për nxitimin! Një kontroll i thjeshtë do mjaftonte për të mos gabuar, por kush s’është gënjeshtar as bën sikur s’ka gjë as nuk justifikohet, po kerkoj

Total 2 Votes
2

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?