Ori Nebiaj: Më dridhen gjunjët për mandatin e deputetit

Politike

Teksa pritet për vendimin që do të marrë në lidhje me mandatin e deputetes, Ori Nebiaj ka folur gjatë “Përputhen” për ndjesitë dhe emocionet që po përjeton .

Teksa ende nuk dihet se çfarë vendimi do të marrë ajo, a do të jetë në Parlament si pjesë e PD, apo do të vazhdojë aventurën televizive si moderatore e emisionit “Përputhen”, Ori tha: E vërteta është që më dridhen gjunjët për cdo votë për ata që zgjodhën që të më votojnë.E gjitha analiza dhe strumbullimi që kam e kam vetëm për këtë gjë.

Duket sikur të gjitha përmendjet që i janë bërë këtij emisioni në arenën e Kuvendit, sikur thërritën njëra tjetrën me energji, Aq shumë sa e kanë përmend Për’Puthen në Parlament, më duket si trajnim tani…

Edhe pse po e konsideron si mundësi, ajo duket se ende nuk është gati për të marrë një vendim për të ardhmen e sa

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?