Kokalari reagon ashpër ndaj Berishës: Trup të të vijë Sali Berisha

Aktualitet
Pas takimit te sotem qe Berisha beri me te sapozgjedhurin e FRPD, ka reaguar mjaft ashper Evi Kokalari, kundershtarja kryesore e te zgjedhurit aktual Xhaferraj
Ja reagimi i saj
Turp te te vij Sali Berisha!!
Ka nje muaj qe na ka rene goja duke te thënë qe po bëhen manipulime.
Kam tre muaj qe te thashë qe Kelliçi vodhi votat dhe përgjigja jote ishte “eh sé 11 vota janë”
Grigels Muçollari ma ka thënë copë qe keta të kryesise donin njeriun e vet si kryetar dhe me ndihmen tende ja dolen.
Sot ti legjimitove genjeshtren. E paske merituar Lulzim Bashen I dashur zoteri!!!
Dhe boll u tallët me Primaret. Ju nuk keni konceptin baze te konservatorizmin. Dhe vazhdoni me EPP. Shumë nga ne do e kishin per turp në këtë që PDja te hiqej si konservatore.
Tashti beni sikur do luftoni Edi Ramën.
Ju jeni te gjithë të mbaruar!!
Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?