SPRINT NEWS ALBANIA

Show

Foto nudo dhe 5 mijë euro për s*ks

Arta Nitaj din si të tërheq vëmendje! Modelja kosovare shpesh komentohet për format e saj trupore, të cilat nuk heziton t’i shfaq edhe në rrjete sociale.

Arta është mjaft e përkushtuar ndaj fizikut e të saj e për të cilin kujdeset përmes ushtrimeve intensive në palestër, teksa sjell herë pas herë imazhe dhe video provokuese nga atje.

Edhe së fundmi, Nitaj ka përshëndetur ndjekësit e saj me disa foto nga pasqyra teksa ushtrohej.

“Ata nuk janë gati” ka shkruar Arta në njërin prej postimeve.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

 

Më herët kujtojmë që Arta Nitaj u vu në qëndër të vëmendjes pak kohë më parë, pas një skandali me YouTube-rin britanik Teddy Grey.

Ky i fundit e akuzoi bukuroshen se merrte para në këmbim të një nate me të.

Në bisedat private që youtube-ri fillimisht postoi në instastory shihej që modelja po diskutonte me një person të paidentifikuar, i cili pretendonte se Arta i ka marrë 5 mijë euro për një natë. Ai e kërcënonte se nëse nuk shkon te ai do i publikojë foton. Ndërkohë, modelja ia kthente po me kërcënim duke i thënë: “Provoje dhe e shikon çfarë të gjen”, ndërsa i kërkonte ta fshijë foton.

 

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?