Dyshohet se kishin kokainë/ Mister zhdukja e 49 arkave me banane në Portin e Durrësit

Aktualitet

Mbetet mister zhdukja e 49 arkave me banane brenda te cilave dyshohet te kete pasur lende narkotike kokaine. Kontejneri ardhur nga Ekuadori rezultoi pa plumbce dhe mungese e nje pjese te ngarkeses. Punonjesit e sigurise dhe konkretisht ata te monitorimit te kamerave ne sallen operative do te lirohen nga burgu.

Per: Gentian Halili, Rajd Bleta, Gjergji Doraci, Shefqet Elezi, Profit Tila dhe Skënder Plaku sot prokurori afrim shehu do te kerkoje zvendesimin e mases se sigurise nga arrest ne burg ne detyrim paraqitje. Gjithashtu edhe per dy punonjesit e kompanise Ziko shpk Altin Muhametaj, Mazmi Allgjata do kerkoje zvendesim te mase se sigirise nga arrest ne burg ne detyrim paraqitje.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?