Rama publikon fotot nga lagjia e re në Baldushk:

Aktualitet

53 familje të prekura nga tërmeti tashmë kanë hyrë në shtëpitë e tyre të reja në në Baldushk.

Kryeministri, Edi Rama ka postuar fotot se si po merr forme lagjia e re.

“MIRËMËNGJES dhe nga Baldushku, ku deri tani kemi strehuar në shtëpi të reja 53 familje të prekura nga tërmeti, e tanimë po përfundojmë krejt lagjen e re edhe për familjet e tjera, ju uroj një fundjavë të mbarë”, shkruan Rama në rrjetet sociale.

Faaa
Total 1 Votes
1

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?