VATRA, anulon takimin me Belind Këlliçin (FOTO)

Aktualitet

Organizata “Vatra” me qender ne Amerike, nepermjet nje njoftimi te saj ben me dije se ka anuluar takimin me deputetin shqiptar, Belind Kellici. Ky njoftim u dha nepermjet “Gazeta Dielle”

Disa ore me pare ishte vete  deputeti Kellici qe, kishte bere publik per nje takim te tille.

Nuk dihen arsyet e verteta ketij refuzimi, pasi edhe vete Vatra nuk jep dicka specifike dhe te qarte, pervecse aludon per mungese kohe. Ditet e fundit eshte vene re dhe nje perplasje e hapur ndermjet Evi Kokalarit dhe Belind Kellicit dhe kjo u be me publike kur vete Kokalari postoi dy video te Belindit si dhe nje status tjeter ku ngrinte shqetesimin dhe “godiste” figuren e Kellicit duke e quajtur kete si nje Basha te dyte…

Njoftim i VATRA-s:

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?