PS, LSI dhe Shtëpia e Lirisë votojnë kundër raportit të PD për Inceneratorët

Aktualitet Politike

Kuvendi i Shqipërisë ka miratuar raportin përfundimtar të Partisë Socialiste për inceneratorët. Me 76 vota pro, e 34 kundër, Kuvendi ka kaluar raportin e PS-së, ndërsa ai i PD-së, u rrëzua. Raporti i Partisë Demokratiket të Komisionit Hetimor për Inceneratorët ka marrë 27 vota pro, 84 vota kundër dhe 0 abstenim.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?