Xhaçka: Jemi me Ukrainën, do të rrisim më tej mbrojtjen e aleatëve!

Aktualitet

Ministrja e Jashtme, Olta Xhaçka ka ndarë foto nga takimi i jashtëzakonshëm i NATO-s.

Ajo tha se në këtë mbledhje u diskutuan mënyrat për të forcuar mbështetjen e aleatëve për Ukrainën dhe për të rritur më tej mbrojtjen e NATO-s dhe territorit aleat.

Postimi i Xhaçkës:

Në të Jashtëzakonshme
@NATO
Takimi i Ministrave të Jashtëm bëri thirrje që #NATO të bëjë më shumë. Diskutuan mënyrat për të forcuar mbështetjen e aleatëve për #Ukrainë dhe për të rritur më tej mbrojtjen e NATO-s të territorit aleat. #NeJemiNATO

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?