BE godet “kokat” e Rusisë, gati të ngrijë asetet e Putinit dhe Lavrov

Bota

Bashkimi Evropian ka vendosur të godasë “kokat” e Rusisë, Presidentin Vladimir Putin, dhe ministrin e Jashtëm, Sergej Lavrov.

“BBC” raporton se BE do të ngrijë asetet evropiane të Putinit dhe Lavrov

Megjithatë, siç raporton “BBC”, është e paqartë nëse Presidenti Putin ose ministri Lavrov kanë asete të rëndësishme në BE.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?