Sërish ndryshime në Policinë e Shtetit

Aktualitet

Vijojnë ndryshimet në Policinë e Shtetit. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për BalkanWeb se Hajri Kushe emërohet zv. Drejtor në Shkodër, ndërsa Bujar Laze shef komisariati në policinë e Korçë.

Ndërkohë, Oltion Agolli është emëruar shef komisariati në policinë e Pogradecit, Edrit Receku shef komisariati në Fier si dhe Alfred Cenaj shef komisariati në Elbasan.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?