Takimi me Bashën, ministrja britanike: Opozita të luajë rol për demokracinë

Aktualitet Politike

“Diskutim i frytshëm me Kryetarin e Partisë Demokratike Lulzim Basha mbi situatën aktuale politike në Shqipëri. Partitë opozitare mund të kenë rol të rëndësishëm në Parlament për të forcuar demokracinë dhe për të garantuar se zërat e të gjithë qytetarëve janë të përfaqësuara

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?