Berisha: Vetëm të bashkuar fitojmë!

Politike

Ish-kryeministri Sali Berisha do të jetë ditën e sotme në Kukës, aty ku do të zhvillojë ‘Foltoren’ e radhës. Berisha fton demokratët në orën 17:30 në Pallatin e Kongresve. Ai u bën thirrje që ti bashkohen pasi vetë së bashku mund të fitojnë.

“Sot në ora 17:30 në Pallatin e Kulturës në Kukës, do të mbahet Foltorja: Për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë, më të hapur”. Ftoj demokratet dhe demokratët e Kukësit të marrin pjesë. Vetëm të bashkuar fitojmë!” ka theksuar ai.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?