U shkarkua nga KPK/ Momenti kur prokurori Dritan Gina futet brenda seancës

Aktualitet

Momenti kur prokurori i Tiranës, Dritan Gina nxirret me forcë jashtë sallës së Komisionit të Pavarur të Kualifikimit është bërë publike nga ‘Reporttv’. Në pamje shihet që në momentin kur po thuhet vendimi nga ana e trupës, Gina tenton të futet brenda. Në momentin kur trupa e KPK, e përbërë nga Valbona Sanxhaktari, Etleda Çiftja dhe Xhensila Pine nisin seancën, Gina hap derën mirëpo ndalohet nga punonjësit e gardës të cilët e rrethojnë.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?