LSI i bashkohet ish kandidati për deputet i PS

Politike

Sekretari i Përgjithshëm i LSI Endrit Braimllari ka publikuar në faqen e tij në facebook një video ku shpjegpon takimet që ka zhvilluar në bashkinë e Devollit dhe ku ka qene i shoqëruar me Artur Porpollogun ish kandidat për deputet i partisë Socialiste në Korçë, i cili i është bashkuar LSI në këtë qark.

Ja postimi i plotë:

Me Artur Porpollogun ish kandidat për deputet i partisë Socialiste në Korçë, i cili i është bashkuar LSI në Qarkun Korçës.

Image

Sëbashku kemi takuar shumë socialistë ku i kemi garantuar mbështetje dhe siguri për të ardhmen e fëmijëve të tyre.

#voto6lsi #lsi #zgjedhje25prill #shqiperiashtepiajuaj

https://video.syri.net/embed/HK6SATuFf2bReRC

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *