Aktualitet

Infektohet me Covid-19 Koço Kokëdhima dhe bashkëshortja e tij

Koço Kokëdhima infektohet me Covid-19. Bashkë me Kokëdhimën është infektuar dhe bashkëshortja e tij, Brixhida Kokëdhima, shkruan newsbomb.al.

Gjendja shëndetësore e tyre nuk dihet ende. Lajmi bëhet dije nga burime të afërta pranë çiftit.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania