Aktualitet

Plas sherri në brug mes anëtarëve të bandës së Avdylajve dhe policisë.

Drejtori i përgjithshëm i burgjeve Agim Ismaili, ka urdhëruar izolim për anëtarët e bandës së Avdylajve dhe për një shtetas italian, pas sherrit me efektivët e burgut.

Fill pas sherrit ata janë lënë në izolim në sektorin e posaçëm dhe vendimi do të shqyrtohet nga gjykata e Tiranës në orën 14.00. Ende nuk bëhet me dije se cili ka qenë shkaku i sherrit mes të burgosurve dhe efektivëve të policisë.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania