Basha nga Kukësi: Ditën e parë qeveria jonë do të heqë taksën në Rrugën e Kombit

Uncategorized

Lulzim Basha është zotuar se do ta heqë taksën më rrugën e Kombit ditën e parë të detyrës së tij si kryeministër.

Gjatë bisedës ai ka ngritur edhe shqetësimin e largimit të të rinjve nga Shqipëria.

Varfëria po e bën Kukësin dhe Shqipërinë të pajetueshme për të gjithë qytetarët dhe pa shpresë për të rinjtë.

Do të ringremë ekonominë dhe do të zhdukim fenomenin e largimit të rinisë.

Zhvillimi i ekonomisë i jep zgjidhje njëherë e përgjithmonë largimit të shqiptarëve’, është shprehur Basha.

0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments