Qeni italian pikas zonën ku duhet të kërkohet

Aktualitet

Specialistët italianë të kërkim-shpëtimit që janë vendosur në qytetin e Durrësit në zonën e ish-kënetës kanë lëshuar në orën 10.00 të mëngjesit të sotëm qenin e specializuar për të parë zonën se ku duhet të ndërhyhet me kërkimet.

Bëhet fjalë për godinën ku mendohet se kanë qenë 9 persona. Ditën e djeshme nga kjo godinë ka dalë një person në jetë nga familja Lala, ndërkohë që pretendohet se ka të tjerë nën rrënoja.

Të paktën flitet për 6 persona që gjenden nën rrënoja në vilën katërkatëshe te ish-këneta. Ekipet italiane të shpëtimit dhe zjarrfikëset shqiptare janë duke bashkëpunuar për gjetjen e të tjerë trupave./ newsbomb.al/

78759925_558319638331883_6965802935334731776_n.jpg
78957018_2424264404502929_5748507391448580096_n.jpg
78957018_2424264404502929_5748507391448580096_n (1).jpg
76756867_977288955963565_8323810837722562560_n.jpg
76769656_432068094137986_3010568484456235008_n.jpg
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?