Gazetarët italianë tentojnë ta intervistojnë/ Rama: M’i largoni se…

Aktualitet

Rama nuk pranoi të flasë, duke u argumentuar se sot ka shkuar për të takuar banorët dhe jo për intervista.

“Sot jam këtu për të biseduar me banorët, nuk është koha për intervista”, tha kreu i qeverisë, ndërkohë një tjetër gazetar italian e ka pyetur sërish për situatën pak çaste më pas për gjendjen e rënduar.

“M’i largoni intervistat”, i tha Rama personave që e shoqëronin vazhdoi të ecë drejt banorëve.

Total 1 Votes
1

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?