Rama takon Princin e Arabisë Saudite

Aktualitet

Përmes një statusi në ‘Twitter’, ai tregon se kanë diskutuar mbi ecurinë e përgatitjeve të disa investimeve të rëndësishme në turizëm, infrastrukturë dhe kulturë.

‘Në Riad me Princin e Kurorës Muhammed Bin Salman, për të diskutuar mbi ecurinë e përgatitjeve të disa investimeve të rëndësishme në turizëm, infrastrukturë dhe kulturë’, shkruan Rama.

Kujtojmë që disa muaj më parë, kryeministri takoi mbretin Salman dhe nënshkroi dy marrëveshje.

Screenshot_5.jpg
Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?