Skandal/ Burri i zv/ministres së Ramës: Na plasi k… për negociatat

Aktualitet

Teksa sot vuloset ajo që po artikulohej prej kohësh, se Shqipërisë nuk do ti hapen negociatat me BE-në, në rrjet ka shpërthyer debati lidhur me atë që do të ndodhë pas këtij lajmi.

Nëse vetë kryeministri Edi Rama e sheh këtë si një problem të lidhur ngushtësisht me Francën dhe vendet e tjera hezituese, drejtorët e tij shkojnë edhe më tej, atyre nuk iu ‘’plas k*ri” fare për këtë proces.

Ky është rasti i Aurel Vodës, burrit të zv.ministres së brendshme Rovena Voda, i cili ka lëshuar në koment në rrjetet sociale, ku tregon se nuk është fare i interesuar që të dijë lidhur me negociatat.

Veç të tjerash Aurel Voda mban postin e Fondit të Detyrueshëm Shëndetësor, një institucion ky mjaft i rëndësishëm, ku lëvrohen miliona lekë. Shpresojmë që Vodës të mos i plasë edhe për këto të fundit…

Image
Image
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?