Më 2 tetor nis aplikimi për Lotarinë Amerikane

Aktualitet

Ambasada e SHBA në Tiranë ka një njoftim të rëndësishëm për të gjithë të interesuarit për Lotarinë Amerikane.

Ambasada bën me dije se regjistrimet për Lotarinë Amerikane fillojnë nga 2 tetor, ora 18:00 deri më 5 nëntor 2019, ora 17:00.

“Regjistrimet për Programin e Lotarisë DV-2021 do të jenë nga 2 tetor, ora 18:00 deri më 5 nëntor 2019, ora 17:00! Vazhdoni të na ndiqni në Facebook për të marrë këshilla mbi plotësimin e aplikimit tuaj. Këshilla ime e parë është që të hapni faqen tonë të internetit dhe të lexoni udhëzimet e këtij viti. Ato janë të përkthyera në shqip! Këtu mund t’i gjeni udhëzimet: https://bit.ly/2l7myjg“, shkruhet në postimin e ambasadës.

resgjistrime.jpg
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?