Kalaja/ Fatkeqësisht që nga viti 2017 jemi marrë peng nga Edi Rama dhe 40 hajdutë.

Aktualitet

Nje njeri mund t’a mare peng nje vend per nje kohe te caktuar, por nuk mund t’a mare peng nje vend perjetesisht. Kjo ka ndodhur me Shqiperine. Fatkeqesisht qe nga viti 2017 jemi mare peng nga Edi Rama dhe 40 hajdute. Audio-pergjimet e publikuara ne gazeten prestigjoze “BIlD” e vertetuan katerciperisht nje fakt te tille.

Kriminelet dhe vota e blere dhe e vjedhur na kane peodhuar nje perbindesh politik qe ka mare ne qafe fatet e popullit shqiptar. Ky perbindesh politik qe u krijua ndersa shumica jone rrinte duarkryq dhe nuk beri perpjekje per t’a ndaluar eshte kthyer sot ne rrezikun me te madh. Eshte koha per zgjim.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?