Jepet pretenca për Balilin, ja sa vjet burg kërkon Prokuroria.

Aktualitet

Prokuroria kërkon 18 vite burg për Klemend Balilin, i cili me gjykim  të shkurtuar përfiton 12 vite.

Ai po gjykohet per trafik ndërkombëtar të drogës dhe u vetëdorëzua në polci pak kohë më parë.

Jepet pretenca te Krimet e Rënda: 18 vite BURG për Klement Balilin
0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments