Shkarkimet e ministrave, Vasili: Durim, do ikë dhe Rama

Aktualitet Politike

Ka qenë kreu i grupit parlamentar të LSI-së Petrit Vasili i cili përmes një statusi thekson se qeveria ra.

Postimi i Petrit Vasilit

“Qeveria ra!!

Tani mbetet vetem kryeministri,por durim,per fare pak do te iki edhe ai !!!”, shkruan Vasili.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *