Lirohet nga burgu ish Drejtori Përgjithshëm i Burgjeve…

Aktualitet

Lirohet nga burgu edhe ish drejtori i pergjithshem i burgjeve Artur Zoto.

Artur Zoto ishte denuar me 5 vjet burg dhe vuante denimin prej me shume se dy vjetesh i akuzuar per shperdorim detyre dhe korrupsion me tenderat e ushqimit te burgosurve.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?