Hapu dhe/ Kur të mbyll syrin dhe Taulant Balla. VIDEO

Aktualitet

Në një postim të sajën në FCB, Zëdhënsja e Partisë Demokratike Silvi Bradhi ka ironizuar në një shënim në rrjetet sociale edhe nëpërmjet një videoje sjelljen e kreut të grupit parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla, kur po takonte Presidenten e Kroacisë gjatë vizitës së saj në sallën e Kuvendit të Shqipërisë.

Kur të shkel syrin “Toyota Yaris”, integrimit veri vizen! Shkruan Bardhi duke publikuar edhe një video në faqen e saj në facbook.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?