Fillon nga Shkodra mosbindja civile: Të bllokohen rrugët (FOTO)

Aktualitet

Mësohet se kryesia e PD-së në Shkodër, ka nisur mbledhjen ku do të dalë me vendimin e mosbindjen civile. Kreu i PD-së së Shkodër, Ramiz Çobaj është shprehur për nisjen e bllokimit të rrugëve.

Çobaj, e ka cilësuar pushtim atë që po ndodh në Tiranë, ku mijëra forca policie kanë rrethuar gjykatën. Ndërsa ju bëri thirrje të gjithë shkodranëve që të ngrihen dhe të protestojnë për të gjitha padrejtësitë që ju është bërë nga kjo qeveri.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?