Ja pamjet e grabitjes së ndodhur në Durrës

Aktualitet

Pronari i një marketi në Durrës, që ka rënë pre e vjedhjes, ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për të identifikuar hajdutin që gjatë natës i ka vjedhur marketin, duke i shkaktuar sipas tij, një dëm shumë të madh prej disa milionë lekësh të vjetër.

Ai ka postuar videon e filmuar nga kamerat e sigurisë, që kanë fiksuar autorin të largohet bashkë me mallin e vjedhur.

“Jetoj ne lagjen 13 Durres dhe ky tipi ne video me ka vjedhur marketin duke marre te gjitha gjerat me vlere. Policia eshtë ne kerkim por do me ndihmonit shume nese e njeh dikush nga ju pasi na ka shkaktuar shume dem ekonomik. Kane vjedhur 2 koli e gjys paketa me vlere 4mln leke dhe 2mln leke dhe nje laptop.

Flm nese e publikon. Anonim te lutem”, shkruan në mesazhin e tij banori i Durrësit. Videoja u publikua nga “JOQ”.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?