I vihet tritol një automjeti në Vlorë, një i plagosur. Ja emri

Aktualitet

Nje makine ka shperthyer paraditen  e sotme ne qytetin e Vlores. Nuk dihen ende autoret dhe policia ka mberrit ne vendin e ngjarjes duke rrethuar zonen dhe filluar hetimet.

Automjeti ka qene i parkuar prane ISSH-se. Flitet se ka nje te plagosur i cili eshte derguar drejt spitalit te Vlores. Burime nga policia thanë se i plagosuri ka marrë dëmtime në të dy këmbët. Ai është identifikuar si Ines Hajrulla dhe është 25 vjeç.

sprint.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *