SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Plagosje me armë në zonën e Astirit në Tiranë

Burime nga policia thanë se,  persona të paidentifikuar ende kanë qëlluar me armë ndaj 22-vjeçarit me inicialet G. K., dhe janë larguar me shpejtësi me një makinë. Ai është dërguar me urgjencë në spital, ku mësohet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet. Ndërsa janë vënë edhe në ndjekje të mjetit nga është qëlluar me armë.

Për këtë arsye në zonën janë ngritur disa postblloqe.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?