SPRINT NEWS ALBANIA

Sport

Supergol i Migjen Bashës/ Video

Migjen Basha, ka shënuar golin e barazimit për Barin në minutën e 20-të, në ndeshjen që po luhet në këto momente me Cittadellën, e vlefshme për javën e 10-të të Serie B.

Basha me një goditje të kalibruar me kokë e dërgoi topin në trekëndësh. Cittadella kaloi e para në avantazh në minutën e 2-të me Salvin, por shqiptari barazoi dhe pjesa e parë u mbyll 1-1.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?