SPRINT NEWS ALBANIA

Sport

Shokohen tifozët/ Basketbollisti thyen këmbën gjatë lojës/ Video

Kishin kaluar vetëm katër minuta lojë, kur ylli i Celtics, Gordon Hayward thyen këmbën pas një aksioni të ekipit.

Kur u kuptua se Gordon theu këmbën, tifozët e pranishëm në palestër dhe basketbollistët heshtën dhe kishte edhe nga ta që nuk arritën t’i mbanin lotët.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?