Princ Leka II uron Kurban Bajramin gjithë shqiptarëve

Aktualitet

Të dashur besimtarë myslimane

Ju uroj festën e Kurban Bajramit, e cila është simbol i humanitetit, solidaritetit, pajtimit dhe mirëkuptimit
Në këtë ditë të sakrificës, uroj të mbizotërojë ndjenja e dashurisë, zëri i arsyes, paqja, harmonia dhe siguria.

Festa e Kurban Bajramit, perkon me 89 vjetorin e Mbretërisë shqiptare
Me ketë rast, uroj të gjithë mbretërorët Shqiptarë gezuar festën

Me shume respekt,

Leka II

 

Fotografia e Princ Leka
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?