SPRINT NEWS ALBANIA

Bota

Hillary Clinton në të njëjtën dasmë me vajzën e Trump dhe Jennifer Lopez

kengëtarja Jennifer Lopez, Ish-zonja e Parë dhe ish-sekretarja e Shtetit, Hillary Clinton dhe vajza e vogël e Presidentit Donald Trump, Tiffany, duket se kanë marrë pjesë në të njëjtën martesë.

Dasma në fjalë duket se ishta dita më e lumtur e Sophie Lasry (vajza e një donatori të lartë të Hillary dhe Bill Clinton) e cila u martua me Alexander Sëieca. Ata u kurorëzuan  të dielën, më 6 gusht.

Lopez ishte e ftuar së bashku me të dashurin e saj ,Alex Rodriguez (dhe kishte veshur një fustan të mrekullueshëm të gjelbër)

Ndërsa Hillary Clinton u shfaq si një nga të ftuarat speciale te mbremjes, së bashku me bashkëshortin e saj, ish-presidentin Bill Clinton:

 

ImageImageImage

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?