AktualitetSport

Shikoni momentet kur De Biasi nuk i ka përmbajtur dot lotët për largimin e tij nga drejtimi i kombëtares. Video

Italiani i bërë shqiptar, Gianni De Biasi ka vendosur që nga dita e sotme të mos jetë më trajneri i kombëtares së Futbollit të Shqipërisë. Vendimi i papritur është bërë publik sot në një konferencë për median, në ambientet e FSHF-së.

De Biasi kishte përgatitur një letër lamtumire dhe në fund të saj nuk i ka përmbajtur dot lotët për largimin e tij nga drejtimi i kombëtares.

Në videon e mëposhtme janë pikërisht këto momentet prekëse, për njeriun që e dërgoi Shqipërinë në Kampionatin Europian të Francës.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania