Adriatik Alimadhi i Ballit Kombëtar njofton se do vazhdojë garimin e tij në qarkun e Vlorës.

Aktualitet

Kryetari i Ballit Kombetar, Adriatik Alimadhi, iu eshte drejtuar me nje mesazh gjithe mbeshtetesve dhe strukturave te partise se tij duke i informuar per pranimin e kandidimit ne listat e Partise Demokratike per qarkun e Vlores.

Ja se çfare shkruan ai ne profilin e tij:

E/I nderuar antar i kryesise, antar dhe simpatizant te partise Balli Kombetar, pas shume diskutimesh, perplasje mendimesh, bashkepunimi me idete e burrave te urte dhe te mençur te Ballit Kombetar Vlore, me frymen vllazerore te partise Balli Kombetar dega Vlore vendosa te pranoj dhe sapo perfundova firmosjen e procedurave te kandidimit per deputet ne qarkun e Vlores me renditjen ne numrin 6.
Duke respektuar mendimet dhe mbeshtetjen tuaj, mendoj se kemi bere nje sherbim te duhur ne interes te partise Balli Kombetar dhe ne interes te Shqiperise dhe te Shqiptareve.
Ju falenderoj sinqerisht nga zemra per kontributin e gjithesecilit.

Total 2 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?