SPRINT NEWS ALBANIA

RajoniTe tjera

Pamje të reja dhune, kur huliganët rrahin deputetin Ziadin Sela në Parlamentin Maqedonas

Këto janë pamje të reja dhune që janë publikuar në mediat kosovare nga rrahja e deputetit shqiptar Ziadin Sela nga huliganët në parlamentin e Maqedonisë më 27 prill.

Ato janë zbardhur nga kamerat e sigurisë së parlamentit.

Pamjet nuk kanë nevojë për koment. Pavarësisht gjithçkaje që ka ndodhur dhe hetimet kanë nisur, huliganët ende vazhdojnë të jenë  të lirë dhe policia nuk ka bërë asgjë për ndalimin e tyre.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?