Ben Blushi ia plas me video kundër Ramës/ Ja spoti i tij për zgjedhjet

Aktualitet

Blushi u ka bërë thirrje shqiptarëve të mos e votojnë Edi Ramën, t’i thonë jo propagandës së tij për “bërjen shtet”.

Kjo që ka bërë Rama në 4 vjet nuk është Shqipëria që duam, por Shqipëria që do Rilindja.

“Shikojeni dhe shpërndajeni këtë spot qe dëshmon mjerimin, varfërinë, emigrimin, kanabizimin dhe lodhjen e një vendi dhe qytetarëve te tij. Nëse votoni Edi Ramën, Shqipëria nuk do jetë vendi që duam”, shkruan Blushi në postimin që shoqëron videon e tij që tregon Shqipërinë e kanabizuar, të vafërër, me kriminelë në politikë dhe me qeverinë që shkel të drejtat e qytetarëve vetëm për interesa të klientëve të saj-përfundon, Blushi.

Total 11 Votes
3

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?