Tifozët Vlonjatë thyejnë karriget dhe qëllohen me gurë. FOTO+Video

Sport

Gjatë ndeshjes mes Flamurtarit dhe Partizanit ka pas incidente. Tifozeritë e të dy ekipeve,  janë përplasur me njëra-tjetrën duke dhuruar sërish skena që s’kanë lidhje me futbollin. Tifozët e Partizanit dhe Flamurtarit janë goditur me gure dhe sende të tjera. Tifozët e Partizanit kanë thyer gjithashtu karriget dhe i kanë hedhur në pistë. U desh ndërhyrja e policisë për të nutralizuar sherrin. Ekziston frika e ndonjë tjetër përplasje mes tifozerive edhe jashtë stadiumit.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?