Manjani për shkakrimet: E shkuara nuk mund të drejtojë të ardhmen

Aktualitet

Ish –ministri i drejtësisë ka reaguar pas publikimit të emrave të 4 ministrave të rinj nga kryeministri Rama. Ai shkruan në rrjetet sociale se e shkuara nuk mund ta drejtojë të ardhmen. “Për arsye publike dhe politike kjo qeveri duhet të kalojë testin e besimit sipas Kushtetutës. E shkuara nuk mund të drejtojë të ardhmen”, thotë ai. Një ditë më parë Manjani shkruante se Rama “nuk i hoqi ministrat, por i dënoi me punë në komunitet (qark). Ka të drejtë se qeverinë e ka për punë private”.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?