Ç’po heq kjo femër për të parkuar. Foto(video)

Te tjera

Kesaj femre i janë dashur plot  17 tentime dhe tetë minuta dhe që ta parkojë veturën në rrugën e lagjes.

Duke parë se ajo nuk  mund ta parkonte veturën, fqinji i saj vendosë të dalë në rrugë për ta larguar veturën e vet, më qëllim që ajo të mund të parkohet.

blob:http://players.brightcove.net/0c37f769-16c7-48ee-a8f6-8c2e99552cbf

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?