Aulon Kalaja shpërthen ndaj Vangjush Dakos. Foto/Video

Mirela Kumbaro e Vangjush Dako janë përballur sot me deputetët në lidhje me betonizimin që po i bëhet historisë në Durrës. Për ministren e Kulturës, një gjë e tillë nuk duket se kishte problem, ndërsa Dako është munduar që të gjejë justifikime. Por përfaqësuesit e Shoqërisë Civile ndodheshin në sallën e Komisionit të Medias dhe […]

Continue Reading