Zbulohet femra që “kishte harruar”të vendoste perden në dhomën e hotel ‘Plaza’ në Tiranë.

Vetëm pak ditë më parë qarkulloi në rrjet një foto shumë provokuese, ku një vajzë me linja tepër joshëse dhe e veshur me të brendshme seksi ka harruar të vendos perden në dhomën e hotel ‘Plaza’ në qendër të Tiranës. Mësohet se vajza në fjalë, është modelja shqiptare Emi Canaj dhe këtë ka vendosur ta tregojë […]

Vazhdo të lexosh