SPRINT NEWS ALBANIA

Kulture

Djali i gazetarit të njohur fiton çmimin prestigjioz në Itali

Gazetari Ismet Drishti ka publikuar në rrjetin social Facebook një postim për djalin e tij Drini, që ka marrë një çmim prestigjioz në Barletta në Itali, në pianoforte. Vogëlushi ka fituar çmimin ABSOLUT në kategorine Junior dhe A.

Djali i gazetarit të njohur fiton çmimin prestigjioz në Itali: Faleminderit  bir, hallall gjithçka - Gazeta Bulevard

Statusi i Plotë

Im bir Drini Drishti më mbyti sot me lot gëzimi. Në Barletta në Itali fitoi çmimin ABSOLUT në kategorinë Junior dhe në kategorinë A.
Kalon në finale me të gjitha grupmoshat!😲
Nuk ka kënaqësi më të madhe se ta dëgjosh ta thërrasin në skenë – Maestro Drishti!
Faleminderit bir. Më bëre krenar dhe hallall gjithçka.
Faleminderit mësuesja e përkushtuar #Aurora Gjergji!

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?