SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Kukës/ I vihet flaka për të dytën herë vendgrumbullimit të plehrave

Vendgrumbullimi i mbetjeve në zonën e Mamëzit, që shërben për grumbullimin e mbetjeve urbane të Bashkisë Kukës, është përfshirë sërish nga flakët. Akti dyshohet si zjarrvënie e qëllimshme.

Veç forcave zjarrfikses dhe policisë bashkiake, pritet të mbërrijë një grup hetimor nga policia dhe prokuroria e Kukësit.

Kujtojmë se kjo është hera e dytë që i vihet zjarri mbeturinave urbane në Kukës brenda një harku kohor prej 7 muajsh.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?