SPRINT NEWS ALBANIA

AktualitetPolitike

Meta: Eshtë koha për rithemelimin e PL në Konventën e 27 prillit, për t’u shkundur dhe për t’u riorganizuar nga themelet

Kemi detyrime shumë të mëdha ndaj të gjithë anëtarëve dhe simpatizantëve që na kanë votuar, na mbështetin dhe sakrifikojnë çdo ditë për Partinë e Lirisë, pa përfituar asgjë, pa kërkuar asnjë favor dhe pa trokitur ndonjëherë në derën e selisë për t’ju zgjidhur ndonjë hall!
Mund të jetë një imazh i 3 persona
Me shumë përulësi u jam thellësisht mirënjohës, emër për emër, secilit prej tyre, dhe i garantoj se do të bëj gjithçka në interes të tyre për të vënë në jetë 5 prioritetet kryesore të Partisë së Lirisë dhe objektivin tonë madhor për 4 milion shqiptarë + në vendin e tyre!
Mund të jetë një imazh i 7 persona dhe turmë
Ndaj është koha për rithemelimin e Partisë së Lirisë në Konventën Kombëtare më 27 prill, për t’u shkundur dhe për t’u riorganizuar nga themelet, për t’i dhënë fund njëherë e përgjithmonë arrogancës së papranueshme në opozitë.
Mund të jetë një imazh i 3 persona, ndriçimi dhe turmë
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?