SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

LAJM I FUNDIT/ Operacion mbarëkombëtar për trafikun e qenieve njerëzore , lëshohen 26 urdhërarreste, mes tyre edhe…

Drejtoria e Përgjithshme kundër trafikimit të qenieve njerëzore dhe emigrantëve të paligjshëm ka zhvilluar një operacion në të gjithë Shqipërinë. Nga ky operacion janë rreth 26 urdhër arreste. Dyshohet se te perfshire jane edhe efektive policie.

Operacioni është shtrirë në disa qytete të vendit kryesisht në pikat kufitare por edhe në zonat ku kalojnë rrugën ndërqytetase.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?